REKLAMA

Poważne obrażenia przygniecionego przez ciągnik. Zdjęcia z akcji ratunkowej (FOTO)

WESOŁA / PODKARPACIE. Mężczyzna przygnieciony wczoraj przez ciągnik w miejscowości Wesoła ma poważne obrażenia i wymaga hospitalizacji. Zdarzenie będzie klasyfikowane jako wypadek. Strażacy OSP opublikowali zdjęcia z trudnej akcji ratunkowej, podczas której do podniesienia pojazdu użyto poduszek powietrznych.

O zdarzeniu informowaliśmy TUTAJ: AKTUALIZACJA: Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Akcja ratunkowa.

Przypomnijmy, że wczoraj około godziny 10:30 w Wesołej doszło do groźnego wypadku. 68-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierując ciągnikiem rolniczym, podczas zjeżdżania z górki doprowadził do przewrócenia pojazdu, który go przygniótł. Zdarzenie miało miejsce poza drogą publiczną. Mężczyzna doznał obrażeń. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Brzozowie.

Jak podaje nam dzisiaj asp. szt. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, zdarzenie będzie klasyfikowane jako wypadek, gdyż mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Przebywa w szpitalu. Ustalono, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Akcję ratunkową relacjonują strażacy z OSP KSRG Wesoła:

Wyjazd GBA MAN + QUAD z przyczepką do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. QUAD z przyczepką okazał się niezbędnym pojazdem, szybki transport sprzętu medycznego, ratowników, oraz bezpieczna i szybka ewakuacja poszkodowanego na przyczepce w asyście ratowników z LPR do oddalonego miejsca lądowania Ratownik 10. Pomógł także w trakcie podnoszenia ciągnika zabezpieczając go na wyciągarce. W trakcie ewakuacji osoby spod ciągnika pomocna była każda para rąk służb przybyłych na miejsce. Przy użyciu poduszek powietrznych z OSP Barycz, ciągnik został bezpiecznie uniesiony, a mężczyzna ewakuowany spod ciągnika.

foto: OSP KSRG Wesoła

źródło: Red., OSP KSRG Wesoła


26-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)