REKLAMA

DOMARADZ: Potrzebna niewielka kwota, aby spełnić „małą fantazje”. Pomóżmy Monice!

DOMARADZ / PODKARPACIE. 16-letnia obecnie Monika zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jej największą fantazją jest tablet z uchwytem i programem do śpiewania.

Monika urodziła się zdrowa. Jednak kiedy miała 2 latka, doszło do wylewu krwi do mózgu, w konsekwencji którego cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczyna jeździ na wózku inwalidzkim, jej rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Podopieczna Fundacji Dziecięca Fantazja uczy się w szkole specjalnej, jest bardzo komunikatywna i wesoła. Monika wychowuje się w rodzinie zastępczej.

Największą pasją dziewczyny jest śpiewanie i muzyka. Jej marzeniem jest tablet z uchwytem, dzięki któremu mogłaby oglądać teledyski swojego ulubionego wokalisty – Dawida Kwiatkowskiego. Idealnym prezentem dla nastolatki byłby także program do śpiewania.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. „Naszymi podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń”  – czytamy na stronie fundacji.

LINK DO ZBIÓRKI – kliknij

źródło: Fundacja Dziecięca Fantazja / red.

06-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)