REKLAMA

Potrącenie pieszej. Do zdarzenia doszło przed strażnicą strażacką (FOTO)

HACZÓW / PODKARPACIE. Dzisiaj (2 stycznia) około 8.00 doszło do potrącenie pieszej na przejściu w Haczowie.

Około godziny 8.15 dźwięk syreny wezwał naszych strażaków do remizy. Mimo kiepskich warunków na drodze strażacy dotarli do koszar i byli gotowi spieszyć z pomocą. Jak się okazało zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych przed naszą strażnicą – relacjonują strażacy-ochotnicy z OSP KSRG Haczów na swoim fanpage na Facebooku.

Doszło tam do potrącenia kobiety, która prawdopodobnie usiłowała przekroczyć przejście. Strażacy wraz ze sprzętem, szybko pospieszyli z pomocą do poszkodowanej. Na całe szczęście kobieta była przytomna. Ze wstępnej diagnozy wynika, że doszło do uszkodzenia obojczyka, ponadto kobieta doznała potłuczeń.

Z uwagi na panujące trudne warunki atmosferyczne, opóźniał się również przyjazd karetki pogotowia. W tym czasie ochotnicy udzielili poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a po przyjeździe ZRM „przekazali” osobę poszkodowaną ratownikom medycznym. Na miejsce dotarła również policja, która będzie próbowała wyjaśnić jak doszło do zdarzenia. Na czas akcji, nasi druhowie wprowadzili na drodze ruch wahadłowy. Działania zakończyliśmy po godzinie 9 – kontynuują strażacy.

Siły i środki: – OSP KSRG Haczów  – PSP Brzozów  – karetka ZRM Brzozów – policja

Warto wspomnieć, że na na drogach panują bardzo trudne warunki atmosferyczne, przez co od rana dochodzi do wielu zdarzeń w powiatach brzozowskim, krośnieńskim, leskim czy bieszczadzkim.

 

 

źródło/foto: OSP KSRG Haczów/FB

 

02-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: