REKLAMA

Poszukiwany listem gończym w rękach brzozowskich policjantów

Mieszkaniec powiatu brzozowskiego, od blisko trzech lat, ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna ma do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwo. 29-latek, przez ten czas, ukrywał się poza granicami naszego kraju. Brzozowscy poszukiwacze zatrzymali poszukiwanego w miejscu zamieszkania, kiedy wrócił na krótki czas do kraju.

Brzozowscy policjanci z wydziału kryminalnego nie ustają w działaniach związanych z ustalaniem miejsc pobytu i zatrzymywaniem osób poszukiwanych, które próbują zwieść organy ścigania, by uniknąć ciążącej na nich kary pozbawienia wolności.

Tym razem, działania brzozowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 29-latka. Wobec mieszkańca powiatu brzozowskiego, Sąd Rejonowy w Brzozowie, zasądził karę jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzną był poszukiwany listem gończym.

Dzięki stałej pracy brzozowskich poszukiwaczy, w ubiegły piątek, mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania, kiedy po latach przyjechał do domu rodzinnego.

29-latek został doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie teraz spędzi rok pozbawienia wolności.

TH

źródło:KPP Brzozów

22-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: