REKLAMA

Poszukiwania 14-latki. Schowała się w szafie swojego kolegi

POWIAT PRZEWORSKI / PODKARPACIE. Trzy godziny trwały poszukiwania 14-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego. Dziewczyna po kłótni wyszła z domu. Policjanci odnaleźli nastolatkę w szafie, w domu jej kolegi.

W ubiegły piątek, około godz. 1 nad ranem, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie swojej córki. Z jej relacji wynikało, że 14-latka po sprzeczce wyszła z domu i od tej pory nikt z rodziny nie wiedział, co się z nią działo.

Mając na względzie niesprzyjające warunki pogodowe, jakie tej nocy panowały na zewnątrz oraz to, że nastolatka wyszła z domu ubrana jedynie w podkoszulek i spodnie, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Funkcjonariusze sprawdzali adresy koleżanek i kolegów, u których nastolatka mogła przebywać. W trakcie prowadzonych działań policjanci dotarli do 18-letniego znajomego dziewczyny, mieszkającego w Łopuszce Małej. Chłopak oświadczył, że nie wiedział 14-latki i nie wie gdzie może przebywać. Zachowanie młodego mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia policjantów. Nie dali więc wiary w jego zapewnienia i sprawdzili pomieszczenia w domu. W szafie jednego z nich odnaleźli ukrywającą się 14-latkę.

Nastolatka trafiła pod opiekę swojej matki.

źródło: KPP Przeworsk

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)