REKLAMA

Postronni kierowcy wyciągnęli poszkodowanego z pojazdu (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Dzisiejszego poranka (7 bm.) około godziny 8:45, zostaliśmy wezwani do dachowania samochodu osobowego, które miało miejsce w Haczowie – nieopodal granicy z miejscowością Iskrzynia. Samochodem samotnie podróżował mężczyzna.

Kierowcy, którzy najechali na zdarzenie, pomogli poszkodowanemu opuścić pojazd oraz udzielili mu pierwszej pomocy. Po naszym przybyciu strażacy przejęli mężczyznę i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a także zabezpieczyli pojazd, z którego wyciekały płyny oraz oleje. Przy pomocy sorbentu zabezpieczono wycieki na jezdni oraz w rowie. Po chwili na miejsce dotarła również karetka pogotowia, dwa zastępy z PSP Brzozów, a także policja. Poszkodowany w stabilnym stanie został przetransportowany karetką do szpitala. Działania trwały niecałą godzinę. Przez kilkanaście minut droga pozostawała zablokowana. Po chwili ruch odbywał się wahadłowo. Przyczynę zdarzenia zbada policja.

Siły i środki:
– OSP KSRG Haczów (GCBA 3,5/35 Mercedes Benz-Atego, GLM 8 Ford Transit)
– PSP JRG Brzozów (GCBA 4/24 STAR-MAN, GBA 2,5/24 Renault Midlum, SLRr Ssang Yong)
– karetka pogotowia
– 2 radiowozy policji

źródło; OSP KSRG Haczów


07-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)