REKLAMA

POŚCIG. Pijany mężczyzna uciekał przed policją na SKUTERZE!

POWIAT BRZOZOWSKI. Do policyjnego aresztu trafił 38-latek, który wywołał awanturę domową i próbował uciec na skuterze przed policjantami. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

AcBBDM

Wczoraj po godz. 21, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie interwencji w jednym z domów na terenie gminy Jasienica Rosielna. Z jego treści wynikało, że doszło tam do awantury domowej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającą. W rozmowie z domownikami ustalili, że awanturujący się mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania przed przybyciem policjantów. Jednak po chwili ponownie do niego wrócił, gdy tylko mundurowi odjechali radiowozem.  

Ponownie na interwencję przyjechał ten sam patrol. Tym razem awanturnik, chcąc uciec przed policjantami, wsiadł na skuter i w pośpiechu odjechał w kierunku Krosna. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych dawali kierującemu sygnał do zatrzymania. Kierowca w pewnym momencie zatrzymał pojazd na poboczu i zaczął uciekać pieszo. Po chwili 38-latek znalazł się w rękach policjantów.

Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 38-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.  

O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

źródło: KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nowe szafki w szkolnych szatniach! (ZDJĘCIA)

Smieci_2

Uderzyła w drzewo! Ranna kierująca i 10-latek (FOTO)

303-238146


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

12-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: