REKLAMA

POMOC112. Dołącz do grupy! Bądź na bieżąco

PODKARPACIE. Uruchamiamy grupę POMOC112. Zapraszamy do dołączenia i dzielenia się informacjami o aktualnych zdarzeniach na terenie Podkarpacia. Dzięki szybkiej komunikacji, będziemy mogli informować uczestników ruchu o utrudnieniach na drogach. Naszym celem jest również zaprezentowanie trudnej specyfiki pracy ratowników, policjantów i strażaków, a także rozpowszechnianie informacji o charytatywnych akcjach dla potrzebujących i związanych z nimi zbiórkach pieniędzy.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

Grupa POMOC112 powstała z myślą o szybkiej komunikacji związanej z aktualną sytuacją na drogach Podkarpacia.

Jesteś świadkiem zdarzenia drogowego? Najechałeś na kolizję lub wypadek? DAJ ZNAĆ! Dzięki naszym portalom będziemy mogli poinformować o korkach, utrudnieniach i objazdach większą liczbę mieszkańców i uczestników ruchu drogowego.

Celem funkcjonowania grupy jest również zaprezentowanie specyfiki wykonywania trudnych zawodów ratownika medycznego, strażaka i policjanta. To ich umiejętności, profesjonalizm i oddanie są niezwykle ważne w kryzysowych sytuacjach. Jak pomagają? Na co są narażeni? To wszystko będziecie mogli zobaczyć dołączając do społeczności POMOC112.

Od kilkunastu lat promujemy również charytatywne akcje i zbiórki pieniędzy dla chorych i potrzebujących. Nowa platforma pozwoli skupić w jednym miejscu najpotrzebniejsze informacje. Jeśli możesz – podziel się DOBREM!

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

Materiał reklamowy Partnera

30-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: