REKLAMA

POLSKA JEST JEDNA: Kongres ruchu! Stawiamy na POLSKI kapitał (VIDEO)

|

POLSKA JEST JEDNA: Kongres ruchu! Stawiamy na POLSKI kapitał (VIDEO)

Kongres ruchu Polska Jest Jedna rozpoczął się odśpiewaniem hymnu “Boże, coś Polskę”. W trakcie spotkania podkreślono przyczynę oraz wagę narodzin ruchu. Była to “iskra” z Siemianowic Śląskich, zapoczątkowana przez prezydenta Rafała Piecha, która rośnie w siłę i zyskuje coraz więcej sympatyków.

Powstanie PJJ było wynikiem obywatelskiego sprzeciwu wobec bezprawia, jak i głębokiej troski o dobro polskiego narodu. Początki ruchu były skromne, najpierw gromadziły zaledwie garstkę ludzi. Prezydent Piech przypomniał, iż nie dawano mu większych szans. Na Kongresie, w nieco ponad rok po powstaniu ruchu, zgromadziły się już prawdziwe tłumy.

PJJ przyciąga do siebie coraz więcej Polaków, twierdząc, iż bogata Polska to bezpieczeństwo energetyczne i rozwój przedsiębiorczości. Mocne finanse, to mocna struktura państwa i większa możliwość wykorzystania jego potencjału. W trakcie niniejszego Kongresu przedstawiciele ugrupowania przedstawili swój plan dla Polski, przechodzący od ułatwienia działalności gospodarczej, przez uproszczenie podatków po energetykę bazującą m.in. na wodach termalnych. Jak podkreślił Rafał Piech, ruch PJJ zawsze bazował i bazuje na wartościach katolickich i Bogu.

źródło: Polska Jest Jedna

 
17-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: