REKLAMA

Policjanci zachęcali młodzież do pracy w mundurówce (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Podczas „Dni Otwartych” brzozowscy policjanci spotkali się z uczniami klas ósmych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. Podczas spotkania promowali zawód policjanta, zaprezentowali sprzęt służbowy oraz przekazali cenne informacje.

Spotkania z młodzieżą to doskonała okazja do promowania zawodu policjanta. Dlatego też brzozowscy funkcjonariusze chętnie uczestniczą w dniach otwartych szkół oraz różnych innych spotkaniach z młodymi ludźmi, gdzie mogą opowiadać o swojej pracy.

303-257532

Brzozowscy funkcjonariusze, w ubiegłym tygodniu przeprowadzili spotkanie z młodzieżą, które odbyło się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzozowie. Odbiorcami wydarzenia byli uczniowie klas ósmych – szkół podstawowych z całego powiatu.

Policjanci opowiadali na czym polega ich praca, a przede wszystkim kto może zostać policjantem. Podczas spotkania uczniowie zostali zapoznani z odpowiedzialnością prawną nieletnich i mogli zobaczyć sprzęt, z którego w codziennej służbie korzystają policjanci wydziału prewencji oraz ruchu drogowego oraz policyjni technicy kryminalistyki.

303-257530

źródło: KPP Brzozów

 

27-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: