REKLAMA

Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców w jeden wieczór!

BRZOZÓW/ PODKARPACIE. Wczoraj 01 lipca b.r. na terenie powiatu brzozowskiego policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy wsiedli za kierownice pojazdów będąc nietrzeźwymi. Jeden z nich miał blisko 2 promile drugi nieco ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz ich sprawy trafią na wokandę sądową.

448-295912

Wczoraj 01 lipca b.r. przed godziną 19, dyżurny brzozowskiej komendy został poinformowany, że prawdopodobnie kierujący audi, który odjechał z parkingu jednego ze sklepów może być pod wpływem alkoholu. Nie znany był początkowo kierunek, w którym zmierza kierowca. Do zweryfikowania zdarzenia zadysponowano kilka patroli, które zaczęły sprawdzać drogi, którymi mógłby poruszać się wskazany pojazd. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, pojazd został zatrzymany w Orzechówce.

Funkcjonariusze podczas przeprowadzenia kontroli od razu wyczuli od mężczyzny alkohol. 74-letni kierujący audi miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Drugi z kierujących został zatrzymany w Brzozowie, przed godziną 22. Kierujący jechał bez włączonych świateł mijania. Podczas kontroli policjanci, podobnie jak w pierwszym przypadku, wyczuli od kierowcy toyoty alkohol. Jak wykazała kontrola trzeźwości 22-latka, kierował samochodem mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Teraz sprawy obydwu mieszkańców naszego powiatu trafią do sądu, który zdecyduje o dalszych konsekwencjach jakie poniosą za popełnione przestępstwa.

 

źródło: KPP Brzozów

zdj. KPP Brzozów

02-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: