REKLAMA

Niebieskie serce napełnione. Policjanci służą pomocą (FOTO)

BRZOZÓW/ PODKARPACIE: Plastikowymi nakrętkami, po same brzegi, zapełniło się niebieskie serce, które w lipcu stanęło przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Wczoraj policjanci przekazali nakrętki Oli z Humnisk. Dzięki pomocy policjantów i pracowników cywilnych brzozowskiej komendy dziewczynka będzie mogła korzystać z rehabilitacji.

1_2

Jeszcze nie tak dawno, przed budynkiem Komendy Powiatowej policji w Brzozowie, stanęło niebieskie serce na nakrętki. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni, chcąc pomóc chorym i potrzebującym dzieciom, wrzucali do niego nakrętki każdego dnia. Wystarczyły trzy miesiące, by zapełniło się po brzegi.

Niebieskie serce, po raz pierwszy, zostało opróżnione w środę. Okazało się to nie lada wyzwaniem, bo nakrętek uzbierało się naprawdę dużo. Policjanci przesypali je do trzech worków. Już następnego dnia nakrętki trafiły do Oli z Humnisk. Na widok funkcjonariuszy na twarzy dziewczynki pojawił się uśmiech i ogromna radość. Rodzice wraz z dziewczynką podziękowali policjantom za gest dobrej woli i okazane wsparcie.

Wrzucając plastikową nakrętkę do niebieskiego serca, zamiast do kosza, możemy pomóc dziewczynce, umożliwiając jej korzystanie z rehabilitacji, która jest dla niej niezbędna.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu brzozowskiego do niesienia pomocy chorym i potrzebującym dzieciom. To, że serce znajduje się przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nie oznacza, że nakrętki mogą do niego wrzucać tylko policjanci i pracownicy cywilni Policji. Każdy może dołożyć swoją „cegiełkę” i wrzucić plastikową zakrętkę do niebieskiego serca.

źródło: KPP Brzozów


29-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)