REKLAMA

Policja przekazała tragiczną wiadomość. 11-latek zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Dzisiaj rano policja przekazała tragiczną wiadomość. 11-letni chłopiec potrącony na obwodnicy Jarosławia, mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu.

O nieszczęśliwym wypadku pisaliśmy tutaj: PODKARPACIE. Reanimacja 11-latka po wypadku na obwodnicy. LPR Sanok w akcji (VIDEO)

11-letni chłopiec przeszedł przez niezamknięte drzwi w ekranie dźwiękochłonnym i wszedł na jezdnię obwodnicy Jarosławia, wprost przed jadącego w kierunku Przeworska volkswagena transportera. Niestety kierowcy nie udało się uniknąć potrącenia dziecka. Chłopiec z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Niestety życia 11-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego nie udało się uratować. Policjanci ustalili, że 39-letni kierowca vw był trzeźwy.

We wtorek na podkarpackich drogach doszło również do innego tragicznego wypadku.

Po godz. 17, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku w Pruchniku. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierowca citroena na zakręcie zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z volkswagenem transporterem. Trzy pasażerki citroena w wieku 78, 44 i 9 lat zostały przewiezione do szpitali. Mimo wysiłków lekarzy 78-letnia kobieta zmarła. Kierowcy byli trzeźwi.


zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Lubaczów

źródło: Red., KWP Rzeszów

12-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: