REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek busa przewożącego dzieci. 7 osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. W niedzielę w miejscowości Płazów w powiecie lubaczowskim doszło do groźnego wypadku busa przewożącego dzieci. Na łuku drogi pojazdy wypadł poza jezdnię i wylądował w rowie. Interweniowali medycy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, a także trzy inne zespoły ratownictwa medycznego.

W niedzielę o godzinie 6:58 dyspozytornia medyczna Przemyślu odebrała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Płazów pow. lubaczowski.

Według zgłoszenia na łuku drogi miał wypaść bus przewożący dzieci. Do zdarzenia zadysponowano Zespoły Ratownictwa Medycznego : R 0510 Lubaczów, R 0512 Narol, R 0514 Stary Dzików. Po przybyciu w miejsce wezwania zastano busa marki Renault Master leżącego na boku w rowie. Udzielono pomocy wszystkim podróżującym busem. Do szpitali przetransportowano 7 osób : sześcioro dzieci i jedną osobę dorosłą .W akcji ratunkowej brały udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Lubaczowa, Ochotniczej Straży Pożarnej z Cieszanowa i Narola oraz Policja z KPP Lubaczów – relacjonują ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

źródło: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Facebook

09-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)