REKLAMA

PODKARPACIE. Ukradł kartę płatniczą i robił zakupy w sklepach

PODKARPACIE. Policjanci z posterunku w Wiązownicy ustalili, że końcem października ubiegłego roku, mieszkaniec gminy Wiązownica ukradł kartę płatniczą i zbliżeniowo zapłacił nią w kilku sklepach i na stacji paliw. W toku wykonywanych czynności, funkcjonariusze potwierdzili to zdarzenie. Odpowiedzialny za to przestępstwo 56-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z posterunku w Wiązownicy podejrzewali, że 56-letni mieszkaniec gminy Wiązownica ukradł kartę płatniczą, a następnie płacił nią za swoje zakupy w sklepach i na stacji paliw. Łączna suma transakcji, które zrealizował mężczyzna, wyniosła blisko 400 złotych.

W wyniku prowadzonych czynności w tej sprawie, funkcjonariusze dotarli do osoby pokrzywdzonej i potwierdzili, że końcem października ubiegłego roku, ktoś ukradł należącą do niego kartę. Sprawca tego przestępstwa, w ciągu dwóch kolejnych dni, zapłacił nią zbliżeniowo za swoje zakupy w sklepach i na stacji paliw, na terenie gminy Wiązownica. Funkcjonariusze przyjęli od pokrzywdzonego zawiadomienie w tej sprawie.

W trakcie przeszukania mieszkania 56-latka, którego policjanci podejrzewali o popełnienie tego przestępstwa, stróże prawa odnaleźli skradzioną kartę bankomatową.

Mieszkaniec gminy Wiązownica usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują, aby w przypadku podejrzenia kradzieży karty, bądź posłużenia się nią przez osoby nieuprawnione, zgłosić się do najbliższej jednostki policji i złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

źródło: KPP Jarosław


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

 

 

24-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: