REKLAMA

Groźny wypadek. Nagranie z kamerki samochodowej! (VIDEO, FOTO)

|

Groźny wypadek. Nagranie z kamerki samochodowej! (VIDEO, FOTO)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek w miejscowości Adamówka. Do szpitali trafiło 2 osoby. Sprawca zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

W czwartek (21 bm.) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 18, w miejscowości Adamówka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy, 18-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, nie zatrzymał się przed znakiem STOP. Wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym i osobówką. Siła uderzenie była tak duża, że z forda wyrwany została silnik, a rozpędzony samochód uderzył w kolejny pojazd.

Kadr z filmu

Na miejscu policjanci ustalili, że sprawca prowadził pojazd nie posiadając uprawnień do kierowania. Do szpitala trafili kierujący fordem oraz jego pasażer.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

[ngg src=”galleries” ids=”8526″ display=”basic_thumbnail”]

KPP Przeworsk

24-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: