REKLAMA

PODKARPACIE. 89-latka wypadła z okna. „Ratunku, wezwijcie policję”

PODKARPACIE. Policjanci jarosławskiej jednostki udzielili pierwszej pomocy 89-letniej kobiecie, która nad ranem wypadła z okna swojego domu. Śniło jej się, że znajduje się w innym mieszkaniu, chciała opuścić budynek i dlatego zdecydował się na wyjście oknem. Funkcjonariusze wezwali karetkę, która przewiozła poszkodowaną do szpitala.

window-gbfbd0885b_1280

Dzisiaj przed godz. 5, oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w Jarosławiu na jednej z ulic kobieta krzyczy „ratunku, wezwijcie policję”. Na miejsce natychmiast udali się policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego.

Na jednej z posesji funkcjonariusze zauważyli starszą kobietę, która znajdowała się przed oknem. Seniorka miała widoczne obrażenia ręki. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali karetkę pogotowia ratunkowego. Na miejscu policjanci ustalili, że samotnie zamieszkująca 89-latka wypadła z wysokości około 2 metrów. Jak oświadczyła kobieta, podczas snu wydawało jej się, że jest w innym mieszkaniu, chciała opuścić budynek i dlatego zdecydował się na wyjście przez okno. Dodała, że nie była świadoma, że to jest jej własny dom.

Kobiecie było bardzo zimno. Ponieważ drzwi wejściowe do domu były zamknięte, policjant przez okno wszedł do budynku i go otworzył. Mundurowi wprowadzili starszą, zmarzniętą kobietę do domu i oczekiwali na przybycie pogotowia. Ratownicy medyczni zabrali 89-latkę do szpitala.

źródło: KPP Jarosław

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe


ZOBACZ RÓWNIEŻ: SANOK. Kolejne próby kradzieży w blokach. Znamy schemat działania


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: