Podium dla łuczników z Humnisk (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. W dniu 24 czerwca 2023 roku w miejscowości Jelna k. Leżajska odbyły się zawody łucznicze w ramach II Rundy Pucharu Okręgu Rzeszowskiego. W zawodach wzięło udział 78 zawodników z województwa podkarpackiego.

Z naszego powiatu z klubu ŁKS Sagit Humniska wzięło udział 4 zawodników. Pomimo niepewnej pogody zawody przeprowadzono na wysokim poziomie. Zawodnicy klubu Sagit Humniska zajęli następujące miejsca:

W kategorii dziecko: Frączak Izabela stanęła na drugim stopniu podium zajmując 2 miejsce.

W kategorii młodzik: Bąk Julia zajęła drugie miejsce, Wiktor Szmigiel zajął 7 miejsce.

W kategorii Masters: Puchyr Jerzy zajął 1 miejsce.

Nadmieniamy , że w dniu 3 czerwca 2023 roku w Miejscowości Sietesz k. Kańczugi odbyła się I Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego oraz Memoriał Antoniego Gromskiego i Katarzyny Wiśniowskiej i zawodnicy naszego klubu zajęli następujące miejsca:

W kategorii młodzik : Bąk Julia zajęła również 2 miejsce, Wiktor Szmigiel zajął 7 miejsce, Bartosz Telesz zajął 11 miejsce

W kategorii Masters; Puchyr Jerzy zajął 2 miejsce.

źródło: UG Brzozów