REKLAMA

Plastikowy pasek na szyi psa. „Prawie odciął mu głowę”. Potrzebny nowy dom (DRASTYCZNE)

SANOK / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku poszukuje nowego domu dla pieska znalezionego w Brzozowie z poważną raną szyi. Czworonóg ledwo przeżył po tym jak plastikowa obroża wrosła mu w skórę. Tymczasowo zajęła się nim mieszkanka Humnisk, ale docelowo potrzebny jest nowy właściciel, który przygarnie pieska i otoczy go opieką.

Rudy – bo tak wabi się piesek, został znaleziony w okolicach ulicy Rzecznej w Brzozowie około 7 tygodni temu.

Powiem szczerze, że zabrakło mi słów. Sprawa została zgłoszona na policję w Brzozowie. Przecież ten pies gdzieś mieszkał! Przecież ktoś musiał widzieć, że szarpiący się na plastikowym pasku odcina sobie dosłownie głowę! Dlaczego po raz kolejny nikt nie zareagował?! Jeśli ktoś z Państwa wie skąd ten biedak pochodzi, prosimy dzwońcie! Dzwońcie, piszcie anonimowo, jeśli nie chcecie się ujawniać – apeluje Aneta Zaleska, prezes STONZ Sanok.

Brzozowska policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. Pisaliśmy o tym tutaj: Obroża „wrośnięta” w szyję psa. Policja szuka właściciela!

Wszystkie osoby posiadające informację na temat znalezionego psa lub posiadają wiedzę na temat jego właściciela, proszone są o kontakt z Zespołem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, przy ul. Witosa 9, pokój nr 19, pod numerem telefonu – 47 82 91 335 lub dyżurnym 47 829 13 10.

Aktualnie najpilniejszą potrzebą jest znalezienie nowego domu dla Rudego. Od momentu odnalezienia rannego pieska zajęła się nim mieszkanka Humnisk. Teraz potrzebne jest nowe, stałe schronienie.

Teraz Rudy potrzebuje kochającego, odpowiedzialnego domu. Ma coś z labradora więc jest uosobieniem łagodności i spokoju. Czy ktoś pokaże mu, że człowiek może kojarzyć się dobrze. Tel w jego sprawie: 793160873. Prosimy Państwa o pomoc – mówi Aneta Zaleska.


ZDJĘCIA RANNEGO PSA – UWAGA DRASTYCZNE
(foto: STONZ Sanok)


foto (2): KPP Brzozów

źródło: Red., STONZ Sanok, KPP Brzozów

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: