REKLAMA

Piłkarskie święto w Grabownicy Starzeńskiej! (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. 15 września br., odbyło się 70 – lecie istnienia klubu GKS „Górnik” Grabownica. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji byłych i obecnych działaczy oraz zawodników Górnika Grabownica. Następnie rozpoczął się piłkarski turniej kobiet. W zawodach wzięły udział następujące zespoły:  Besko, Rymanów, Jaśliska oraz Korczyna. Po turnieju nastąpiło otwarcie uroczystości jubileuszowych i wręczenie piłkarskich odznaczeń. W jubileuszu 70-lecia uczestniczył Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Vice Starosta Jacek Adamski oraz Posłowie na Sejm Piotr Uruski i Adam Śnieżek.

Głównym aspektem na, który czekało wiele sympatyków piłki nożnej w godzinach popołudniowych był mecz pomiędzy GKS Górnik Grabownica, a Legią Champions. Po meczu mieszkańcy Grabownicy i okolic mogli spotkać się z zawodnikami, aby zrobić wspólne zdjęcie, wziąć udział w konkursach lub uzyskać od znanych osób autografy. Podczas imprezy można było skorzystać z różnych atrakcji dla dzieci oraz cateringu. Na obiekt sportowy również przybyły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Grabownicy oraz Panie z Grupy Dobra Myśl ze swojskimi smakołykami. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

źródło: Gmina Brzozów / D.Rz


17-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)