REKLAMA

Piłkarski festiwal w Gminie Rymanów i Zarszyn

Stowarzyszenie Aktiv Pro z Rymanowa kolejny raz jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego na terenie Gminy Rymanów i Gminy Zarszyn.

Festiwal rozpoczyna się dzisiaj (19 maja). Rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych 2009 i młodsi, oraz 2010/2011. Obecność na Festiwalu potwierdziły kluby: Karpaty Lwów (Ukraina), Tatran Presov (Słowacja), Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Igloopol Dębica, a także Zemplin Michalovce (Słowacja), AS Progres Kraków, Stadion Śląski Chorzów, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Orlik Przemyśl. – Wydarzenie o randze międzynarodowej, to wielka szansa na skonfrontowanie posiadanych umiejętności dla dzieci, na co dzień trenujących w Akademii Aktiv Pro. To szansa na rozgrywanie dużych zawodów sportowych, dla młodych piłkarzy wywodzących się z małych podkarpackich miejscowości oraz możliwość przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody – mówią organizatorzy. Dwudniowa impreza jest adresowana dla młodych piłkarzy, a także dla kibiców, którzy chcą dopingować tak duże, międzynarodowe, przedsięwzięcie. Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Wójta Gminy Zarszyn, Burmistrza Gminy Rymanów, PBS Sanok, ponadto wsparcia przy organizacji turnieju udzieliły takie firmy jak: Rozlewnia Celestynka z Rymanowa Zdroju, Rymatex, Piekarnia Kopacz, Piekarnia Mikosz, PGNiG Sanok, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie, a rozrywkę dla dzieci zapewni Śliwkowa Kraina. Start imprezy dzisiaj o godzinie 11.00 Rozpoczęcie rozgrywek na orliku w Rymanowie, Klimkówce, Wróbliku i Nowosielcach. Oficjalne otwarcie III Międzynarodowego Festiwalu Piłkarstwa Dziecięcego, z udziałem wszystkich drużyn o godz. 18.00 na stadionie w Rymanowie Zdroju.

Fot. Wojtek Zatwarnicki

19-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
pilkarski-festiwal-w-gminie-rymanow-i-zarszyn-3268