REKLAMA

Piła alkohol z koleżanką. Dzieci zostawiła w domu bez opieki

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Ponad promil alkoholu w organizmie miała 35-letnia mieszkanka Brzozowa, która pozostawiła dwójkę swoich dzieci bez opieki. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Wczoraj po godz. 20, do oficera dyżurnego brzozowskiej komendy dotarła informacja, że w mieszkaniu przy jednej z ulic w Brzozowie przebywa dwoje dzieci bez opieki. Policjanci pojechali we wskazane miejsce. Drzwi otworzył im 15-letni chłopiec. W środku było jeszcze niespełna dwuletnie dziecko. Starszy z chłopców w obecności policjantów nawiązał kontakt telefoniczny z mamą i powiadomił ją o interwencji funkcjonariuszy.

Po chwili na miejsce dotarła matka dzieci. Policjanci wyczuli od niej woń alkoholu. 35-latka powiedziała, że była na zakupach i na chwilę wstąpiła do koleżanki. Tam piła jakiś alkohol. Badanie alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w jej organizmie.

Dziećmi zaopiekowała się ciocia, a o przeprowadzonej interwencji zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

KPP Brzozów
foto nagłówek: zdjęcie poglądowe

19-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)