REKLAMA

Pikniki z okazji Dnia Dziecka z brzozowską policją (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci wzięli udział w imprezach plenerowych w Dydni, Brzozowie i Woli Jasienickiej. Pikniki zostały zorganizowane z okazji Dnia Dziecka. Prezentacja policyjnego sprzętu, to dla najmłodszych ogromna frajda. Jednak największą atrakcją, nie tylko dla dzieci, okazał się policyjny miś.

1_120

Od 1 czerwca br., z okazji Dnia Dziecka na terenie powiatu brzozowskiego zostały zorganizowane trzy imprezy plenerowe. Zaproszeni zostali na nie również policjanci. Brzozowscy funkcjonariusze bardzo chętnie spotkali się z dziećmi i we wszystkich spotkaniach brali aktywny udział.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko policyjne. Uczestnicy pikniku mogli przyjrzeć się z bliska policyjnemu umundurowaniu, wyposażeniu, wykonać swoje odbitki odcisków palców czy usiąść w radiowozie. Jednak największym zainteresowaniem uczestników cieszył się policyjny miś, który przez całe spotkanie towarzyszył funkcjonariuszom. Ten ogromny pluszak sprawił wiele radości nie tylko dzieciom. Dorośli również bardzo chętnie pozowali z nim do pamiątkowych zdjęć.

Takie imprezy są doskonałą okazją do tego, by promować bezpieczeństwo. Dlatego też na policyjnym stanowisku nie zabrakło pogadanek o bezpieczeństwie. Podczas zabawy funkcjonariusze przypominali najmłodszym uczestnikom o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i o czym należy pamiętać przechodząc przez jezdnię.

Ten dzień sprawił, że na twarzach wszystkich uczestników pikniku gościł uśmiech. Dzięki takim spotkaniom dzieci mają okazję poznać lepiej zawód policjanta i wiedzą, że funkcjonariusze są po to, by pomagać.

źródło: KPP Brzozów


06-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: