REKLAMA

Pijany ojciec przewoził samochodem roczne dziecko

LESKO / PODKARPACIE. Lescy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, a zarazem nieodpowiedzialnego ojca, który przewoził samochodem rocznego syna. Mężczyźnie grożą teraz surowe konsekwencje karne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w miejscowości Huzele. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi. Po otwarciu drzwi pojazdu wyczuli intensywną woń alkoholu. Co więcej w pojeździe znajdowało się roczne dziecko. 34-letni mieszkaniec Leska twierdził, że wypił trzy piwa w trakcie pracy na budowie, po czym wsiadł do samochodu i odjechał z synem do domu.

Gdy 34-letniego kierowcę policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, urządzenie wskazało ponad promil. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Dzieckiem zaopiekowała się matka.

34-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lesko

26-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
pijany-ojciec-przewozil-samochodem-roczne-dziecko