REKLAMA

Pijany motocyklista bez uprawnień. Odpowie przed sądem

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zatrzymali do kontroli 44-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu, kierował motocyklem. Okazało się również, że 44-latek nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż wcześniej już zostały mu zatrzymane. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W sobotę około godz. 8.00, w Grabownicy Starzeńskiej, policjanci z brzozowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. Mężczyzna nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów tj. prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i polisy OC. Podczas kontroli policjanci ustalili, że motocyklem kierował 44-letni mieszkaniec Grabówki. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem tylko potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy i wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Jak ustalili policjanci, 44-letni motocyklista nie posiadał prawa jazdy. Dokument został mu zatrzymany w lipcu 2017 roku decyzją sądu, który orzekł wobec niego zakaz poruszania się pojazdami. Teraz za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie ponownie przed sądem.

 

303-163454

źródło: KPP Brzozów

18-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)