REKLAMA

Pijany kierowca ściął ogrodzenie i wylądował na dachu. Podróżowała z nim mieszkanka powiatu brzozowskiego (FILM, ZDJĘCIA)

|

Pijany kierowca ściął ogrodzenie i wylądował na dachu. Podróżowała z nim mieszkanka powiatu brzozowskiego (FILM, ZDJĘCIA)

TARNAWA DOLNA / PODKARPACIE. Wczoraj około 23.00 w Tarnawie Dolnej doszło do kolizji. 24-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował na jednej z prywatnych posesji tuż przy szkole. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Jak informuje Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji, do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 22.50. Jak ustalono, 24-latek kierujący BMW na prostym odcinku drogi, w rejonie szkoły w Tarnawie Dolnej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i wylądował na dachu na jednej z prywatnych posesji. W wyniku zdarzenia uszkodzona została brama wjazdowa, słupek oraz część ogrodzenia.

Pojazdem podróżowało dwie osoby. Kierujący 24-latek z powiatu sanockiego oraz 18-latka z powiatu brzozowskiego. Oboje trafili do szpitala. Mężczyzna ma złamanie stawu łokciowego lewej reki oraz wstrząśnienie mózgu. Nastolatka doznała tylko powierzchownej rany ręki i nie potrzebowała dalszej hospitalizacji.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi. Badanie wykazało, że 18-latka miała 0,5 zaś 24-latek 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h wydany w maju tego roku.

Wobec 24-latka będzie prowadzone postępowanie w związku z popełnieniem przestępstwa kierowania w stanie nietrzeźwości.

22-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
pijany-kierowca-scial-ogrodzenie-i-wyladowal-na-dachu-podrozowala-z-nim-mieszkanka-powiatu-brzozowskiego-film-zdjecia-00e8po