REKLAMA

Pijany kierowca. Miał 2 promile. Przewoził dwoje pasażerów

DYDNIA / PODKARPACIE. 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, którego wczoraj zatrzymali do kontroli drogowej policjanci z Posterunku Policji w Dydni. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na samochód, ponieważ mieli informację o tym, że jego kierowca może być pijany. Ponadto okazało się, że 57-latek przewoził dwoje pasażerów.

Wczoraj po godz. 16, policjanci z Posterunku Policji w Dydni uzyskali informację o tym, że kierowca audi, który wyjechał spod sklepu w tej miejscowości może być pijany. Mundurowi natychmiast udali się we wskazane miejsce. Dojeżdżając zauważyli opisany w zgłoszeniu pojazd. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli.

Gdy policjanci zbliżyli się do samochodu i zobaczyli kierowcę nie mieli wątpliwości co do tego, że mężczyznę jest pijany. Ostatecznie jednak potwierdziło to badanie na alkomacie, które wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto jak się okazało z nietrzeźwym kierowcą podróżowało dwoje pasażerów.

Policjanci zatrzymali 57-latkowi prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brzozów


zdjęcie poglądowe / archiwum KWP Rzeszów

13-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)