REKLAMA

Pijani mężczyźni ukradli auto spod szpitala!

BRZOZÓW. Brzozowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 49 i 42 lat, podejrzanych o krótkotrwałe użycie pojazdu. Starszy z nich dodatkowo odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał ponad 3 promile w organizmie. Teraz za swoje zachowanie obydwaj odpowiedzą przed sądem.

303-186203-768x521
zdjęcie podglądowe

W czwartek, przed godz. 8 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu sprawcy kradzieży pojazdu z parkingu przy szpitalu w Brzozowie.

Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, że właściciel forda pozostawił samochód na parkingu, ale spiesząc się pozostawił samochód otwarty z kluczykami w stacyjce. Fakt ten wykorzystali dwaj mężczyźni, którzy postanowili przejechać się nim i odstawić na miejsce. Jednak gdy właściciel forda wrócił na miejsce dostrzegł, że jego samochodem jedzie dwóch mężczyzn. Pokrzywdzony uniemożliwił im dalszą jazdę i ujął kierowcę. Pasażerowi udało się uciec. Właściciel forda o zajściu powiadomił policjantów.

Mundurowi zatrzymali 49-latka. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Wynik badania wskazał ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto jak się okazało 49-latek ma na swoim koncie obowiązujący zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Brzozowie.  

Funkcjonariusze zatrzymali również pasażera, który zbiegł z miejsca przed przybyciem policjantów. 42-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jego wynika na alkomacie wskazał również ponad 3 promile alkoholu.  

Po wytrzeźwieniu obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Ponadto starszy z nich usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości pomimo obowiązującego go zakazu. Teraz za swoje zachowanie obydwaj odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PRZEJŚCIA GRANICZNE. Wprowadzono ruch pieszy. Bez kwarantanny i negatywnych testów

PODKARPACIE. 77 młodych patriotów rozpoczęło szkolenie w WOT (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

14-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: