REKLAMA

Pijana przewoziła dwuletnią córkę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Niezapięte pasy bezpieczeństwa były powodem kontroli kobiety kierującej seatem. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 21-latka dopuściła się również przestępstwa. Alkomat wskazał u niej ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Ponadto jako pasażerkę przewoziła swoją 2-letnią córkę. Nieodpowiedzialna matka za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W miniony piątek około godz. 12 policjanci patrolując jedną z ulic w Brzozowie zauważyli kobietę kierującą seatem, która podczas jazdy nie korzystała z pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania. Okazało się, że seatem podróżuje również dziecko, 2-letnia córka kierującej. W trakcie kontroli policjanci sprawdzili trzeźwość siedzącej za kierownica kobiety. Wynik badania 21-letniej mieszkanki gminy Domaradz wskazał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali 21-latce prawo jazdy. Teraz kobieta odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

alkomat101 kwp

źródło: KPP Brzozów

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
pijana-przewozila-dwuletnia-corke