REKLAMA

Pędził blisko 130 km/h! Nie miał prawa jazdy

BLIZNE / PODKARPACIE. Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętaj, że zimowa aura na drodze często bywa zdradliwa, dlatego z dużą dozą ostrożności dostosujmy swoja prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

Wczoraj, około godz. 22, na terenie powiatu brzozowskiego policjanci pełniący służbę w miejscowości Blizne, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kiedy funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości, radar wskazał 128 km/h. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane 1 stycznia br., za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze ukarali 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego mandatem za popełnione wykroczenia oraz nie dopuścili do dalszego jazdy.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętaj, że zimowa aura na drodze często bywa zdradliwa, dlatego z dużą dozą ostrożności dostosujmy swoja prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Brzozów

23-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
pedzil-blisko-130-kmh-nie-mial-prawa-jazdy