REKLAMA

Pasowanie na Przedszkolaka w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Humniskach

W życiu każdego nowo przyjętego przedszkolaka uroczystość pasowania to bardzo ważne wydarzenie. 9 listopada 2023 r. w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Humniskach  w najmłodszej grupie „Misie”, w obecności zaproszonych gości: pana dyrektora  Lucjana Czecha i rodziców odbyło się uroczyste „ Pasowanie na przedszkolaków”.

ministerstwo-rodziny_3

 

Mali artyści podczas uroczystości z dużym zaangażowaniem zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Na salę przedszkolaki wjechały pociągiem z interpretacją ruchową piosenki „Maszynista zuch” . Zebranych gości przywitała wychowawczyni grupy p. Elżbieta Sadowska. Następnie przedszkolaki  zaprezentowały przygotowane wierszyki, piosenki i tańce. Dzieci pokazały również efekty swojej pracy z platformą „Baby Beetles”. Nasze „maluchy” z wielką przyjemnością realizują uniwersalny kurs dla żłobków i przedszkoli „Yellow House English’. Przedszkolaki wspaniale się zaprezentowały i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie oraz akt pasowania. Na znak i pamiątkę przyjęcia do społeczności przedszkolnej  każdy nowy przedszkolak otrzymał od p. dyrektora Lucjana Czecha pamiątkowy dyplom, a rodzice ufundowali dzieciom upominki.  Na dowód złożonego ślubowania rodzice otrzymali odcisk dłoni swojego dziecka, który ma mobilizować przedszkolaki do dotrzymywania złożonych w dniu pasowania obietnic.

Pan dyrektor Lucjan Czech podziękował dzieciom za piękny występ, rodzicom pogratulował wspaniałych „pociech” i życzył dalszych sukcesów.

Później był słodki poczęstunek i radosne zabawy integracyjne z rodzicami.

Serdecznie dziękuję p. dyr. Lucjanowi Czechowi za dokonanie aktu pasowania , rodzicom za udział w uroczystości oraz doskonałe zaangażowanie podczas jej organizacji, a p. Ani Komskiej i p. Wiesławie Winiarskiej za wspaniałą współpracę w pracy dydaktyczno- wychowawczej z dziećmi .

Przedszkolakom  jeszcze raz gratulujemy – zostaliście członkami naszej wielkiej rodziny!

Życzymy samych pięknych chwil i radości z pobytu w naszym przedszkolu!

                                                                                                       Zdj. Paweł Gądek

                                                                                                          Elżbieta Sadowska

źródło:Gmina Brzozów


15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: