REKLAMA

Państwowa Straż Pożarna w Brzozowie zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji

BRZOZÓW / PODKARPACIE . W sobotę na stadionie miejskim w Brzozowie, policjanci z garnizonu podkarpackiego, strażacy i zaprzyjaźniony zespół Iwoniczanki z Izdebek, rywalizowali o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie. W Pierwszym Turnieju Piłki Nożnej wzięło udział 11 drużyn. Impreza sportowa została zorganizowana przez NSZZP w Brzozowie i Rzeszowie.


W zmaganiach wzięli udział policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie, Komend Miejskich Policji w Tarnobrzegu i Krośnie, Komend Powiatowych Policji w Mielcu, Brzozowie, Jaśle, Przeworsku i Sanoku, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie oraz zawodnicy reprezentujący firmę Iwoniczanka Dystrybucja Izdebki.

Zawodnicy rozegrali 19 meczy. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Państwowej Straży Pożarnej z Brzozowa, drugie miejsce zajęli policjanci z KWP w Rzeszowie, na trzecim miejscu uplasowali się funkcjonariusze z komendy w Mielcu. Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie podinsp. Marek Twardzicki wręczył zwycięzcom dyplomy i puchary.

Najlepszym bramkarzem został Paweł Przybyłowski z PSP w Brzozowie, natomiast najlepszym strzelcem – Paweł Weres z KWP w Rzeszowie.

Każdy uczestnik turnieju mógł poczęstować się strażacką grochówką, otrzymał również dyplom i upominek.

303-138663

303-138664

ŹRÓDŁO : KPP Brzozów

21-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: