REKLAMA

Pacjent z koronawirusem uciekł ze szpitala!

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Mężczyzna w średnim wieku z potwierdzonym zakażeniem wirusem COVID-19 uciekł z jednoimiennego szpitala w Łańcucie! Zdarzenie miało miejsce po godzinie 8:00. Policjanci ubrani w specjalne kombinezony ochronne natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Mężczyznę odnaleziono przed godziną 12:00.

Informację o tym zdarzeniu potwierdza sierż. szt. Wojciech Gruca, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie.

Dzisiaj po godzinie 8:00 policjanci podejmowali interwencję wobec mężczyzny w średnim wieku, który według relacji medyków miał potwierdzone zakażenie koronawirusem i uciekł ze szpitala jednoimiennego w Łańcucie. Funkcjonariusze wyposażeni w środki ochrony, między innymi kombinezony, prowadzili poszukiwania – relacjonuje rzecznik prasowy łańcuckiej komendy policji.

Mężczyznę udało się odnaleźć przed godziną 12:00 na terenie Łańcuta.

W asyście policjantów, zaczekał na przyjazd karetki pogotowia i natychmiast został przetransportowany do szpitala zakaźnego w Łańcucie.


grafika poglądowa

24-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)