REKLAMA

Otwarcie biura powiatowego Lewicy w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 23 września 2020 r. oficjalnie zainaugurowano działalność biura powiatowego lewicy w Brzozowie. Uroczyste otwarcia biura zaszczycili obecnością przewodniczący Rady Wojewódzkiej Lewicy-Poseł na Sejm RP Wiesław Buż, Członek Zarządu Podkarpackiego Lewicy Piotr Wojnarowski oraz licznie zgromadzeni członkowie, sympatycy i przyjaciele Lewicy z terenu powiatu brzozowskiego.

To znaczące wydarzenie przygotował i przeprowadził przewodniczący Rady Powiatowej Lewicy w Brzozowie, członek władz wojewódzkich i krajowych Stanisław Szałajko.

W obradach omówiono bieżące wydarzenia polityczne, wyznaczono cele i zadania partii na najbliższe miesiące. Znaczną część spotkania poświęcono analizie zadań programowych, z których najważniejsze to godna praca i płaca, godne emerytury, tanie mieszkania, walka o wolne media i sądy.

W swoim wystąpieniu przewodniczący Rady Wojewódzkiej Lewicy Poseł na Sejm RP Wiesław Buż omówił prace klubu parlamentarnego Lewicy, przygotowania do kongresu wojewódzkiego Lewicy, natomiast przewodniczący Rady Powiatowej Lewicy w Brzozowie Stanisław Szałajko zwrócił uwagę na rosnącą siłę lewicy, czego dowodem jest powrót do sejmu i senatu w ubiegłym roku, reaktywacja biur powiatowych i rosnąca liczba działaczy. Podał przykład organizacji brzozowskiej, która w ostatnich miesiącach powiększyła się o 11 członków.

materiały nadesłane

25-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)