REKLAMA

Osobówka wbiła się w ciężarówkę. Kierowca w szpitalu (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. Kierujący seatem uderzył w ciężarowe renault. Sprawcą tego zdarzenia okazał się kierowca ciężarowej scani, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu seatowi, zmuszając jego kierowcę do gwałtownego skrętu.

W poniedziałek po godz. 14, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu w Domaradzu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 35-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierujący scanią, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu seatem, który jechał w kierunku Rzeszowa. 39-latek kierujący seatem, chcąc uniknąć zderzenia, odbił kierownicą w prawo i wjechał w ciężarowe renault, które oczekiwało na możliwość włączenia się do ruchu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Wszyscy byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznał kierowca seata. Mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie były groźne.

Mandatem za spowodowanie kolizji ukarany został kierowca scani.

źródło: KPP Brzozów

02-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)