Orzechówka najlepsza

JASIENICA ROSIELNA. Po zaciętej walce, drużyna piłkarska reprezentująca Orzechówkę, została zwycięzcą  Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Jasienica Rosielna. Organizatorem imprezy był miejscowy Gminny Ośrodek Kultury.

100_2790– Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny piłkarskie, z każdej miejscowości gminy: Bliznego, Jasienicy Rosielnej, Orzechówki i Woli Jasienickiej. Regulaminowy czas gry nie wyłonił zwycięzcy – mówi Jan Winiarski, dyrektor GOK w Jasienicy Rosielnej.

Po rzutach karnych i walce o pierwsze miejsce, ostatecznie zwyciężyła drużyna piłkarska reprezentująca Orzechówkę. Tuż za nią na podium stanęła ekipa z Woli Jasienickiej  oraz  Bliznego. Czwarte miejsce przypadło Jasienicy Rosielnej.

Źródło: GOK Jasienica Rosielna