REKLAMA

Opaska życia dla seniorów. Spotkanie informacyjne w Urzędzie Miejskim w Brzozowie

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W związku z rozpoczęciem działań “Bezpiecznie we własnym domu – usługi sąsiedzkie i teleopiekuńcze” i szkolenia osób z otoczenia kandydatów do projektu, Burmistrz Brzozowa zaprasza dodatkowo mieszkańców zainteresowanych ofertą opasek z teleopieką SiDLY na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 14.09.2021 r. w Urzędzie Miejskim w Brzozowie w godz. 11:30-12:30.

1

Opaska SiDLY z usługą teleopieki to niewielkie urządzenie zakładane na nadgarstek zapewniające bezpieczeństwo noszącemu. Urządzenie regularnie wykonuje pomiary parametrów życiowych i na bieżąco przesyła je do centrum telemedycznego, w którym ratownicy przez całą dobę czuwają nad bezpieczeństwem użytkownika. W przypadku niebezpiecznej sytuacji centrum telemedyczne udziela pomocy – niezależnie od miejsca i czasu.

Teleopieka to usługa, dzięki której użytkownik w każdej chwili i z każdego miejsca może połączyć się z telecentrum medycznym za pomocą przycisku SOS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły >>KLIKNIJ<<

UWAGA! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem tel. 13 306 10 69.

2

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów

10-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)