REKLAMA

Opaska życia dla seniorów. Spotkanie informacyjne w Urzędzie Miejskim w Brzozowie

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W związku z rozpoczęciem działań “Bezpiecznie we własnym domu – usługi sąsiedzkie i teleopiekuńcze” i szkolenia osób z otoczenia kandydatów do projektu, Burmistrz Brzozowa zaprasza dodatkowo mieszkańców zainteresowanych ofertą opasek z teleopieką SiDLY na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 14.09.2021 r. w Urzędzie Miejskim w Brzozowie w godz. 11:30-12:30.

1

Opaska SiDLY z usługą teleopieki to niewielkie urządzenie zakładane na nadgarstek zapewniające bezpieczeństwo noszącemu. Urządzenie regularnie wykonuje pomiary parametrów życiowych i na bieżąco przesyła je do centrum telemedycznego, w którym ratownicy przez całą dobę czuwają nad bezpieczeństwem użytkownika. W przypadku niebezpiecznej sytuacji centrum telemedyczne udziela pomocy – niezależnie od miejsca i czasu.

Teleopieka to usługa, dzięki której użytkownik w każdej chwili i z każdego miejsca może połączyć się z telecentrum medycznym za pomocą przycisku SOS. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły >>KLIKNIJ<<

UWAGA! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem tel. 13 306 10 69.

2

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów

10-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: