REKLAMA

Okradli strażaków OSP! „Bardzo nas to boli” (FOTO)

WZDÓW / PODKARPACIE. Z budynku remizy OSP Wzdów w powiecie brzozowskim, nieznani do tej pory sprawcy ukradli pamiątkową tablicę, ufundowaną przez mieszkańców z okazji 100. rocznicy powstania jednostki. Strażacy są zaszokowani całym zajściem. – Bardzo boli nas fakt, że pomimo tego, że jesteśmy ochotnikami i gdy tylko potrzeba zostawiamy wszystko, aby komuś pomoc, jesteśmy za to tak traktowani – piszą w mediach społecznościowych.


grafika poglądowa

SKANDAL!! Dzisiejszej nocy nieznani jeszcze sprawcy zdewastowali oraz ukradli pamiątkową tablicę znajdującą się na naszej remizie. Tablica ta została ufundowana przez mieszkańców Wzdowa z okazji 100. rocznicy powstania naszej OSP. OFICJALNIE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJĘ – czytamy w komunikacie OSP Wzdów w mediach społecznościowych.

Bardzo boli nas fakt, że pomimo tego, że jesteśmy ochotnikami i gdy tylko potrzeba zostawiamy wszystko, aby komuś pomoc, jesteśmy za to tak traktowani. APELUJEMY do sprawcy/ sprawców o przyznanie się!!! – czytamy dalej.

źródło: OSP Wzdów – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dachowanie osobówki na Lipińskiego. Kierowca ranny (VIDEO, ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)