REKLAMA

Ogromna tragedia w domaradzkim lesie. 80-latek zginął przygnieciony przez drzewo

DOMARADZ / PODKARPACIE. Ciało 80-letniego mężczyzny, mieszkańca Domaradza znalazł jego sąsiad w środowe przedpołudnie w pobliskim lesie. Widok jaki zastał był makabryczny. Ofiara leżała przygnieciona przez drzewo. Liny przymocowane do ciągnika oraz piła i wstępne ustalenia śledczych wskazują, że na mężczyznę mogło spaść drzewo, które sam ścinał.

Do tragedii doszło najprawdopodobniej we wtorek rano. 80-letni mieszkaniec Domaradza wyjechał ciągnikiem rolniczym do pobliskiego lasu. Następnego dnia, nieobecnością mężczyzny zaniepokoił się sąsiad. Po śladach kół ciągnika doszedł do miejsca zdarzenia. 80-latek leżał martwy, przygnieciony drzewem, które ścinał. Wstępnie wskazują na to zabezpieczone ślady. Do ciągnika przymocowane były liny, a obok leżała piła.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowa Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, prokurator oraz lekarz. Ciało zostało zabezpieczone do badań.

forest-3165098_1920Foto: pixabay.com

08-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
ogromna-tragedia-w-domaradzkim-lesie-80-latek-zginal-przygnieciony-przez-drzewo-00e7ts