REKLAMA

Ogromna tragedia. Nie żyje 17-letni piłkarz. O śmierci poinformował klub

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. Tragiczną wiadomość o śmierci 17-letniego piłkarza podał klub Wisłok Strzyżów występujący w rzeszowskiej klasie okręgowej. – Krystian Kozek odszedł na wieczny odpoczynek i teraz z góry będzie pilnował porządku, a także dopingował naszych chłopaków. Teraz to tam Krystian będzie strzegł bramki… – czytamy w komunikacie klubu. Nie podano przyczyny śmierci młodego sportowca.

Dziś cały Wisłok pogrążył się w żałobie. Straciliśmy członka naszej piłkarskiej rodziny. Z wielkim żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela, Kierownika, Bramkarza i zawsze uśmiechniętego dobrego człowieka. Krystian Kozek odszedł na wieczny odpoczynek i teraz z góry będzie pilnował porządku, a także dopingował naszych chłopaków. Teraz to tam Krystian będzie strzegł bramki… Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje, a sami pogrążamy się w rozpaczy za naszym dzielnym Kierownikiem Krystianem!  Zawodnicy, Trenerzy oraz Zarząd MKS Wisłok Strzyżów wraz z całą piłkarską społecznością Strzyżowa. Msza Święta Pogrzebowa odbędzie się w dniu 31.10.2021 r. o godzinie 15.00 w Kościele św. bpa J. S. Pelczara – czytamy w komunikacie klubu Wisłok Strzyżów w mediach społecznościowych.

 

źródło: Red, Wisłok Strzyżów – Fb

30-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)