Nowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. Kwiatowa

Data dodania: 2023-11-22 05:17:58
#ID: 47831

Nowe mieszkania w stanie deweloperskim Sanoczanka - Sanok Wójtostwo, ul. Kwiatowa

Przedmiotem sprzedaży są nowe mieszkania w stanie deweloperskim na różnych kondygnacjach o powierzchniach 66, 73 oraz 75 mkw., w nowo budowanym bloku w Sanoku na osiedlu Wójtostwo, pomiędzy ulicami Kwiatową a Krasińskiego. Blok A i B - pięciokondygnacyjny (parter i cztery piętra) z windą. Miejsca parkingowe w podziemiu budynku w hali garażowej (blok B) oraz stanowiska parkingowe na zewnątrz budynku (blok A i B).

Wszystkie mieszkania z balkonami. Ekspozycja mieszkań w bloku A północ (Kwiatowa)/południe (Krasińskiego), w bloku B wschód/zachód. Na każdy lokal została ustanowiona odrębna księga wieczysta z udziałami w częściach wspólnych nieruchomości. W bloku A pozostały dostępne mieszkania o powierzchniach: 66,24 mkw. oraz 75,63 mkw. w cenie 7.000 zł za mkw. Istnieje możliwość podziału większego mieszkania na dwa oddzielne apartamenty ze wspólnym korytarzem, objęte jedną księgą wieczystą. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja, ogrzewanie miejskie. Ceny mieszkań w bloku B -7.400 zł za mkw. Miejsce parkingowe w hali garażowej cena - 36.000 zł, miejsce parkingowe na zewnątrz budynku – 10.000 zł. Kupujący nie płaci prowizji!

Wykończenie w stanie deweloperskim obejmuje tynki, wylewki na podłogach, okna 3-szybowe PCV białe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe Gerda, wykonane instalacje, przełączniki i kontakty elektryczne, podejścia hydrauliczne, grzejniki płytowe z zaworem, w łazienkach grzejniki drabinkowe. Drzwi wewnętrznych brak. Opcjonalnie wykończenie mieszkania pod klucz za dodatkową opłatą. Planowane oddanie inwestycji: Blok A – oddany do użytkowania, blok B – grudzień 2024. Zawarcie umowy deweloperskiej z klientem w formie aktu notarialnego.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 462000zł

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Mieszkania
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Mieszkania


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie