Księgowa / Księgowy - Pełna księgowość

Data dodania: 2023-01-03 10:15:07
#ID: 40670

Firma JUVENTAS z siedzibą w Srogowie Górnym poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa / Księgowy - Pełna księgowość.

Praca księgowa w zespole 2 osobowym w siedzibie firmy + stała współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym.

Zakres obowiązków:
Księgowanie faktur (krajowe i zagraniczne)
Dokonywanie płatności krajowych i zagranicznych
Sporządzanie sprawozdań

Wymagana Znajomość oprogramowania Optima.

Wymagane doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości.

Oferujemy
Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
Warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
Pracę w przyjaznym zespole.

Kontakt:

Email: michal@juventas.pl

Numer telefonu: pod ogłoszeniem.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl