SPECJALISTA DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA

Data dodania: 2022-08-11 10:03:30
#ID: 38035

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. BHP i ochrony środowiska, który będzie Nas wspierał w codziennym zapewnieniu pracownikom bezpiecznych warunków pracy.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- koordynacja działań z zakresu BHP i ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi

- prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych z zakresu BHP

- opracowywanie i aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

- sporządzanie dokumentacji wypadków przy pracy

- tworzenie standardów BHP, opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wymaganych procedur oraz instrukcji

- inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska

- organizacja próbnych ewakuacji

- zapewnienie zgodności ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi

- przygotowywanie raportów, sprawozdań, naliczeń opłat środowiskowych zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi (np. KOBIZE, GUS)

- przygotowywanie dokumentów do uzyskania pozwoleń/decyzji środowiskowych

- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia

- nadzór nad gospodarką odpadami

- przeprowadzanie audytów z warunków pracy oraz sporządzanie sprawozdań i raportów dla Zarządu

OCZEKIWANIA

- wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w tym zakresie

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (mile widziane w branży produkcyjnej)

- bardzo dobra znajomość przepisów prawa i procedur z zakresu BHP i ochrony środowiska

- nastawienie na promowanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

- samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, a także umiejętność współpracy z osobami na wszystkich szczeblach w organizacji

OFERUJEMY

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

- szansę na realizację kreatywnych pomysłów

- możliwość rozwoju zawodowego

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres e-mail: praca@artgos.pl
Prosimy o zapoznanie się i dołączenie do CV podpisanej klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy, która znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl