Magazynier

Data dodania: 2022-07-12 12:58:42
#ID: 37380

Magazynier

PASS POLSKA SP. Z O.O. - Jesteśmy renomowanym producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Dzięki doświadczeniu i stosowaniu najnowszych technologii współpracujemy z najlepszymi markami takimi jak: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Continental Contitech, Daimler, Ford, Jaguar Land Rover, Lamborghini, Magna, Miele, Porsche, Seat, Skoda, Ti Automotive, Valeo, Visteon, Volkswagen, Volvo.Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
MAGAZYNIER


Podstawowe obowiązki:
- Weryfikacja zapotrzebowania konfekcji na danym autoklawie.
- Wydawanie i skanowanie konfekcji.
- Uzupełnianie materiałów potrzebnych na stanowisku pracy.
- Przygotowanie konfekcji do zwrotu na magazyn mieszanek.

 

Podstawowe wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie III zmianowym.

- Dobra organizacja czasu pracy.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Dbałość o powierzone mienie.


Oferujemy:
- Prywatną opiekę medyczną.
- Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
- Nagrody jubileuszowe.
- Dodatki finansowe za staż pracy.
- Bonus frekwencyjny.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Dziale Personalnym lub przesłanie na adres: rekrutacja@pass.com.pl z dopiskiem "Magazynier”.

Administratorem danych osobowych jest Pass Polska sp. z o.o. z siedzibą ul. Reymonta 19; 38-500 Sanok. Telefon: +48 13 46 87 100; REGON: 004013494, e-mail: rekrutacja@pass.com.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych dla obecnej oraz przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia, sprostowania i dostępu do treści swoich danych osobowych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie GIODO). Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, nie ulegają zautomatyzowaniu ani profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Pass Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Pass Polska”.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Inne
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Inne


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie