Data dodania: 2021-09-22 12:05:19
#ID: 31337

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ
zapraszam osoby z Polski, Ukrainy, Białorusi i Litwy warunek to komunikatywny Polski lub Angielski

Wymagania:
- Prawo jazdy B+E lub C+E
- dbałość o swoje obowiązki
- uszanowanie powierzonego auta.
- doświadczenie
- osoby niekarane
- osoby bez nałogów

Wyjazdy w 90% na Francję w kółkach POLSKA-FRANCJA-POLSKA
Czas kółka 5 dni -7 dni
Wynagrodzenie:
Dniówka 280-300 zł netto

Szukam osoby odpowiedzialnej, której mogę zaufać. Jestem osoba ugodową, sam układam trasy, jestem pod telefonem zawsze 24h na dobę

Autolaweta
Mercedes sprinter 3.0 190 km + Przyczepa długa na 8,5m

Proszę o kontakt w wiadomości oraz zapraszam do kontaktu telefonicznego:
514092176

Auto gotowe do jazdy , po serwisie przygotowane , można porozmawiać z poprzednim kierowca który zrezygnował z uwagi na stan zdrowia i nadchodząca operacje .

Szukam pracownika na stałe, z doświadczeniem w przewozie samochodów.

Oczywiście umowa o pracę lub zleceniówka.
Warunki zatrudnienia do ustalenia osobiście

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl