Likwidator szkód komunikacyjnych i majątkowych woj. Podkarpackie

Data dodania: 2021-09-13 13:16:55
#ID: 31104

appra.eu s. c. to zespół ekspertów, rzeczoznawców oraz biegłych sądowych
                                                         o ogólnopolskim zasięgu

 W związku z rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Likwidatora szkód komunikacyjnych i majątkowych

 Obowiązki:

Wykonywanie oględzin pojazdu poszkodowanego, oględzin pojazdu sprawcy, oględzin miejsca zdarzenia, oględzin po wykonanej naprawie – wykonywanie dokumentacji fotograficznej i oceny technicznej/notatki służbowej. W przypadku rzeczoznawcy majątkowego wykonywanie oględzin technicznych budynków, maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

·       dyspozycyjność

·       doświadczenie w zakresie obsługi technicznej szkód komunikacyjnych/majątkowych

·       znajomość budowy pojazdów oraz technologii napraw powypadkowych

·       terminowość

·       mile widziany certyfikat w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego/uprawnienia Rzeczoznawcy Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego/uprawnienia Rzeczoznawcy majątkowego

Oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub zlecenia

·       atrakcyjne wynagrodzenie zadaniowe

·       pracę w zespole doświadczonych Rzeczoznawców/Ekspertów techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  z  dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appra.eu s. c. z siedzibą w Gdyni przy ul. Warszawskiej 35/7 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” na adres mailowy: biuro@appra.eu

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl