Technolog

Data dodania: 2021-06-11 06:55:07
#ID: 28791

Technolog

Poszukujemy do pracy w STOMET Sp. z o.o. / Oddział Form i Narzędzi osób na stanowisko Technolog.

Zakres obowiązków:

·         Udział w projektowaniu procesów technologicznych,

·         Opracowanie technologii wykonania i kart technologicznych dla obrabianych części form wtryskowych,

·         Praca w systemie informatycznym wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem- ERP,

·         Składanie zapotrzebowania na materiały do realizacji bieżących zadań,

·         Udział i nadzorowanie prac realizowanych w kooperacji.

·         Udział w przygotowaniu ofert,

Wymagania:

·         wykształcenie techniczne – preferowane mechaniczne,

·         dobra znajomość rysunku technicznego,

·         znajomość podstawowych zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,

·         ogólna wiedza techniczna z zakresu: metaloznawstwa, spawalnictwa, obróbki CNC oraz EDM,

·         doświadczenie z pracą związaną z procesami technologicznymi,

·         znajomość pakietu Office (word, excel, outlook, powerpoint)

·         samodzielność, chęć rozwoju i poszerzania wiedzy, kreatywność,

·         umiejętność analitycznego myślenia,

·         umiejętność pracy zespołowej,

·         dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

Dodatkowym atutem będzie:

·         znajomość języka angielskiego

·         znajomość systemów ERP,

·         znajomość programów wspomagających projektowanie oraz wytwarzanie CAD/CAM

·         doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w narzędziowni lub zakładzie obróbki skrawaniem.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,

·         warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,

·         dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne,

·         szkolenia, kursy zawodowe i możliwość rozwoju zawodowego oraz  zdobywania ciekawych  doświadczeń,

·         możliwość objęcia korzystnym ubezpieczeniem grupowym,

·         bogate świadczenia w ramach ZFŚS,

CV prosimy wysyłać na adres mailowy biuro@stomet.pl bądź złożyć osobiście w siedzibie firmy pod adresem ul. Reymonta 19a, 38-500 Sanok

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę STOMET Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl