Pracownicy z Ukrainy, Leasing Pracowników, Rekrutacja

Data dodania: 2021-05-26 06:25:10
#ID: 28401

Szanowni Państwo,
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourcingu pracowniczego.
Nasza firma zajmuje się w pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy , legalizacją ich pobytu wraz z pozwoleniami na prace na terenie Polski .
Również zapełniamy stałą kontrolę i nadzór prac wykonanych u klienta.
W zależności od rodzaju wykonywanych prac proponujemy państwu 3 warianty współpracy.

Wariant 1: świadczenie usług podwykonawczych (outsourcing)
Schemat współpracy :
Podpisujemy z Państwem umowę dwustronną na wykonanie usług podwykonawczych z materiałów powierzonych przez zleceniodawcę .
Pracownicy są zatrudnieni przez naszą firmę i oddelegowani do Państwa firmy. Oddelegowany personel posiada wszystkie niezbędne dokumenty, zgłoszenia, badania a w przypadku cudzoziemców zamknięty proces legalizacji pobytu.
Koszty rekrutacji, kadr, badań, bhp, dojazdu, zakwaterowania, ZUS i podatki są po naszej stronie.
Proces realizacji zamówienia wynosi od 3-14 dni roboczych. Na czas wdrożenia pracownicy są pod stałą opieką koordynatora, który wyjaśnia wszelkie wątpliwe sytuacje. (koordynator bez dodatkowych opłat)
Jest ustalona jedna stałą stawka za roboczo-godzinę, która jest dopasowana indywidualnie do każdego kontrahenta.
Po zakończeniu każdego miesiąca otrzymujemy od Państwa raport godzinowy/ilościowy wykonanych prac , na podstawie którego wystawiamy fakturę VAT.
Jest to najczęściej wykonywana przez nas usługa pozwalająca zoptymalizować zleceniodawcy koszty kadr , rekrutacji jak i samego czasu rekrutacji i skompletowania zespołu gotowego rozpocząć pracę.

Wariant 2: Pracownicy Tymczasowi na zasadach Agencji Pracy Tymczasowej
- Obsługa Koordynator-Klient 24h
- Rekrutacja i selekcja kandydatów
- Obsługa kadrowo-płacowa
- Zakwaterowanie pracowników
- Naliczanie i wypłata wynagrodzeń
- Odprowadzanie podatków do ZUS, US, PFRON
- Bieżący kontakt z DUW, UP, PIP i Straż Graniczna
- Monitoring przepisów prawa, ubezpieczenie APT
- Rozliczenie usług na podstawie Faktury VAT

Wariant 3 - jednorazowa rekrutacja

Dlaczego my?
1.Mamy biura rekrutacyjne na Ukrainie.
3.Mamy najlepszych specjalistów w branży rekrutacji i organizacji.
4.W stanie dostarczyć od 10 osób w ciągu tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, damy odpowiedz na Państwa pytania i udzielimy aktualną informację o przedstawionych usługach.

Cena: 1zł

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:


Naprawa turbosprężarek - Turbo SerwisBelki rustykalne na wymiar, imitacja drewnaKompleksowe Finansowanie dla Ciebie i dla Firm, Zaufaj ProfesjonalistomELASTYCZNA deska elewacyjna PlasterTynk - imitacja deski elewacyjnejKredyt Konsolidacyjny do 200 tys pełna spłata chwilówek i innych kredytów. W 24hBelki rustykalne na wymiar, IMITACJA drewna także duże przekrojeKredyt dla Firm bez formalności wypłata w 24h. Na dowolny CelCrazWrapStudioAgregat prądotwórczy - wynajem, usługiKredyty do 200 tys, wypłata w ciągu jednego dnia. Bez formalności RRSO 7,9 procentSkup Toyota Avensis TD D4D Corolla e11 e12 Carina ToyotKonsolidacja zobowiązań do 200 tys, uwolnij się od wysokich rat i ciesz się niską ratąElastyczne deski elewacyjne PlasterTynk, imitacja drewnaBelki rustykalne Na Wymiar, imitacja drewnaSyndyk sprzeda udział w nieruchomości i nieruchomośćRolety rzymskie poziome do pergoliAlkohol etylowy 96 % ELMAX - STERILELASTYCZNA deska elewacyjna PlasterTynk imitacja deski elewacyjnejLuksusowy Apartament Yachtpark Gdyniakalibracja alkomatu pro x-5 plus, legalizacja alkomatuLion AlcoBlow kalibracja, serwis, alkomaty-slask.plPracownicy z Ukrainy, Leasing Pracowników, RekrutacjaKalibracja i Serwis alkomatów, Legalizacja w 24hAlkomat AF-35 Premium od Polskie Centrum WzorcowaniaUsługi wyburzeniowe i rozbiórki - MegakopKołobrzeg noclegi 5 min do morzaPrzeprowadzki krajowe i międzynarodowe Adeximsuper eko GRY i ZABAWKI dla DZIECI na PREZENTRegeneracja turbosprężarek - Turbo Serwis


Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Usługi i Firmy
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Usługi i Firmy


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACAEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie