PRACA W RESTAURACJI

Data dodania: 2021-04-16 14:50:41
#ID: 27315

Restauracja w Rymanowie – poszukuje osoby na stanowisko:

REFERENT DS. KALKULACJI POTRAW I ZAMÓWIEŃ TOWARÓW

OPIS STANOWISKA:

- kalkulacji potraw
- prowadzenie magazynu artykułów żywnościowych
- kontrola jakości surowców i produktów spożywczych
- realizacja zakupów
- prowadzenie dokumentacji przychodów i rozchodów towarów
- współpraca z księgowością w zakresie rozliczeń magazynowych

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. średnie gastronomiczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość branży gastronomicznej
- obsługa komputera, umiejętność prowadzenia magazynu
- komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- pracę w restauracji z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku
- dobrą atmosferę i pracę z doświadczonym zespołem

Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

KONTAKT: tel.: 609 729 629
e-mail: justyna.szepieniec@jas-wedrowniczek.pl

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl