Specjalista ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami

Data dodania: 2021-04-08 06:38:38
#ID: 27056

Krosglass S.A. jest producentem włókna szklanego oraz wiodącym producentem mat szklanych, rowingów oraz tkanin rowingowych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno

Główne zadania i odpowiedzialności:

  • Zbieranie, rejestrowanie danych o odpadach w systemie informatycznym.
  • Zbieranie, rejestrowanie, raportowanie danych o emisjach, opakowaniach.
  • Nadzór i obsługa systemu BDO.
  • Prowadzenie oceny zgodności z wymaganiami prawnymi, wymaganiami korporacyjnymi i wymaganiami klientów w zakresie ochrony środowiska.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska, zgodnie z wymaganiami prawnymi i ISO 14001.
  • Sporządzanie i rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska.
  • Nadzór nad realizacją obowiązków wynikających z pozwoleń środowiskowych (pomiary itp.).
  • Udział w opracowywaniu i realizacji polityki ochrony środowiska firmy.

Wymagania dla kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży zagospodarowania odpadów i surowców wtórnych.
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność, zdolność organizacji własnej pracy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Znajomość normy ISO 14001 (mile widziane)
  • Znajomość obsługi portali KOBIZE i BDO

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w nowych projektach.
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie kolonii/obozów dla dzieci, zapomogi świąteczne, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@krosglass.com.pl lub dostarczenie bezpośrednio do Siedziby Spółki Krosglass S.A. ul. Tysiąclecia 17, 38-400 Krosno

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego przez KROSGLASS S.A. z siedzibą w Krośnie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z brzozow24.pl